میلی بابی براون و پاسخ به سوالات مراقبت روتین پوست

میلی بابی براون هرگز علاقه‌ای به استفاده از عطرها نداشته است. او در گفتگوی ویدیویی می‌گوید: «من علاقه بیشتری به اسانس‌ها و روغن‌های طبیعی دارم. پس همیشه راه و روش طبیعی بودن را دنبال کرده‌ام و هرگز عطری پیدا نکرده‌ام که با سبک زندگی من سازگار باشد.»

اما این جریان تا زمانی ادامه یافت که اولین محصول خود را روانه بازار کرد. در ۶ سپتامبر، میلز یا برند فلورانس اولین عطر خود را به نام “وحشیانه من” (Wildly Me) روانه بازار می‌کند؛ گویا این محصول تقریباً ۲ سال طول کشیده تا ساخته شود (او دقیقاً بازه زمانی دقیق اطلاعی ندارد، اما به یاد دارد نمونه‌هایی از آن را در حین فیلمبرداری انولا هولمز ۲ آزمایش کرده است).

میلی بابی براون می‌گوید که دنبال عرضه یک عطر نبوده، بلکه دنبال یک حس و حال بود. او می‌گوید: «ساختن چیزی کمتر متمرکز بر عطر و بیشتر روی هاله شخصی و آنچه به فردی مناسب است، برایم جالب بود.» او می‌افزاید: «می‌خواستم عطر ما نوستالژیک باشد، شما را به یاد کسی یا جایی بیندازد که بویی مثل آن را داشته است.»

عطر وحشیانه من با نت‌هایی مثل برگاموت، مرزه و صندل، و همچنین گل‌های ملایم فراوان، احساس راحتی و آرامش پس از یک حمام داغ طولانی و پیچیده شدن در روتختی‌های گرم و نرم را القا می‌کند. این عطر را می‌توان پوست دومی دانست که مردم حضور آن را احساس می‌کنند، اما نمی‌توانند دقیقاً تشخیص دهند که چیست.

در هفته‌های پیش از رونمایی این محصول، میلی بابی براون به چند سوال سریع و جالب درباره زیبایی از Allure پاسخ داده است:

سوال: نمیخام بترسونمت ولی الان چه بویی می‌دهی؟
پاسخ: وحشیانه من. روی کابینت آشپزخانه‌ام قرار دارد و هرکس وارد خانه می‌شود بوی آن را استشمام می‌کند. روی خودم بوی کمی مشک می‌دهد یا بیشتر بوی صندل.

سوال: یک میز آرایش مملو از عطرهای متنوع داری یا یک عطر ثابت؟
پاسخ: یک عطر ثابت. من روغن‌های بدن، شامپو و کرم‌های بدن را دوست دارم… تا قبل از اینکه عطر خودمان را بسازیم، اصلاً به عطرها علاقه‌ای نداشتم. الآن وقتی بوی محصولاتم را استشمام می‌کنم، می‌گویم “اوه، این بو خوب است.”

سوال: فرض کن ۱۸ ساعت در هواپیما گیر کرده‌ای و باید وقت پیاده شدن خوب به نظر برسی. چه محصولات زیبایی‌ای در کیف دستی خود داری؟
پاسخ: رژ لب، چون لب‌ها در هواپیما خشک می‌شوند… رژ گونه و ریمل، چون ریمل باعث می‌شود به نظر برسد کل صورت آرایش دارد.

سوال: روتین مراقبت پوستت از ابتدا تا انتها چقدر طول می‌کشد؟
پاسخ: ۱۰ دقیقه.

سوال: مرحله مورد علاقه‌ت هنگام آماده شدن چیست؟
پاسخ: شستن صورتم!

سوال: کدام مرحله کمتر از همه برایت جذابیت دارد؟
پاسخ: گذاشتن لنز تماسی‌ام.

سوال: مهم‌ترین توصیه زیبایی که تا به حال شنیده‌ای چیست؟
پاسخ: به ابروهایت دست نزن. هرگز به آنها دست نزن و نگذار کس دیگری هم دست بزند، فقط بگذار آنها آنطور که هستند باشند.

سوال: آخرین محصول زیبایی که کامل استفاده کردی و تمام شد، چه بود؟
پاسخ: شوینده صورتم برای پاکسازی. امروز پمپش رو فشار دادم و تمام شده بود. دوست دارم روزی دو بار استفاده کنم. با توجه به اینکه روی بالش می‌چسبد، بنابراین مرتب باید بشویم.

بخوانید:  سارا جسیکا پارکر رودرو با حقایق پیری: متوهم نیستم

سوال: براق را می‌پسندی یا مات؟
پاسخ: براق. من ملکه دونات گلازه‌ام. به‌ندرت طرفدار فینیش‌های مات بوده‌ام… مگر اینکه کاری داشته باشم که نیاز است آرایشم دوام بیشتری داشته باشد که در این صورت فینیش براق مناسب نیست. خیلی سریع از بین می‌رود، بنابراین همیشه برای مراسم فرش قرمز و مواردی از این قبیل، پایان مات را انتخاب می‌کنم.

سوال: اگر شخصیت تو یک عطر بود، بوی چه چیزی می‌داد؟
پاسخ: البته «وحشیانه من».

نمایش دیدگاه‌‌ها (0)

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت‌نام در خبرنامه هفتگی
ما تنها منتخب پست‌های هر هفته را برایتان می‌فرستیم.
و البته هرگز شما رو اسپم نمی‌کنیم!