همه چیز درباره ترند چری کولا (Cherry Cola) و آرایش این سبک

با پایان یافتن تابستان، تب ترندهای آرایش لاته نیز کم کم فروکش کرد و پالت رنگی نارنجی سوخته دیگر کنار رفتند تا جای خود را به رنگ‌هایی با حال و هوای پاییزی ازجمله چری کولا (Cherry Cola) بدهند.

شاید از نام این ترند جدید احساس سردرگمی کنید (و البته حق هم دارید؛ قاعدتا “نوشابه گیلاسی” چندان نام ملموس و معناداری نیست!) اما باید بدانید این ترند هیچ ارتباطی با نوشابه ندارد و صرفا نوعی الگوبرداری از نام‌گذاری سایر محصولات زیبایی بر اساس غذاها و نوشیدنی‌ها محسوب می‌شود.

ایده اصلی نامگذاری در همان استفاده از رنگ گیلاسی به عنوان عنصر اصلی محصولات آرایشی است. درست مثل فوران لحظه بازکردن یک قوطی نوشابه، یک بار کشیدن رژلب قرمز تیره (به سبک خون‌آشامی) چهره شما را به کلی دگرگون می‌کند. اگر به دنبال ایجاد ارتباط بیشتر در این ترند هستید، بد نیست امسال رنگ موی  قرمز تیره در کنار مانیکور قرمز تند را در نظر داشته باشید.

به عقیده Miss Pop، آرتیست مانیکور اهل شهر نیویورک، «ترند Cherry Cola مقداری حس رمزآلود به هر فردی می‌دهد.» ما این رنگ قرمز تیره را قبلا در مدل‌هایی در نمایشگاه‌های پاییزی پرابال گورونگ و براندون ماکسول دیده‌ایم. به شکل مشابه، در نمایش‌های بهاری برندهای کارولینا هررا، گوچی و ماکس مارا دیدم که چگونه مدل‌هایی با رژلب تیره در مرکز توجه بودند.

 

خب اگر آماده‌اید تا این رنگ را به مجموعه رنگهای کیف آرایشی خود اضافه کنید، سه مورد از روش‌های همسو با ترندچری کولا را شرح می‌دهیم.

رنگ مو چری کولا (Cherry Cola)

ترند Cherry Cola
رنگ مو چری کولا
مو به رنگ Cherry Cola
رنگ مو چری کولا

برای خانم‌هایی که موی قهوه‌ای دارند، پیروی از ترند موی Cherry Cola چندان سخت نیست. در حقیقت با افزودن مقداری تناژ قرمز (بدون اینکه موها را کاملا قرمز کنید)، می‌توان به نتیجه مطلوب رسید. شوون پرکینز، متخصص رنگ مو در  Madison Reed می‌گوید:

اگر موهایی با پایه رنگ قهوه‌ای تیره دارید مشکلی در بخش Cola  نخواهید داشت و فقط کافیست از مقداری قرمز تیره (نه قرمز مسی یا قرمز روشن) استفاده کنید و اشاره‌ای از “رنگ گیلاس” را ایجاد کنید. در این شرایط از میزان آسیب‌های ناشی از رنگ کردن کل موهای خود نیز در امان خواهید بود.

برای تاثیرگذاری بیشتر، می‌توانید به رنگ موی قهوه‌ای تیره، هایلایت‌های بنفش مایل به قرمز اضافه کنید (همانطور که در تصویر بالا از Issa Rae می‌توانید ببنیید.)

لب‌های چری کولا (Cherry Cola)

لب به رنگ Cherry Cola
لب به رنگ چری کولا
لب به رنگ Cherry Cola
لب به رنگ چری کولا

آرایش لب به سبک چری کولا با یک خط لب به رنگ قهوه‌ای خنثی شروع می‌شود و با یک رژلب قرمز شرابی burgundy خاتمه می‌یابد. آش کی هولم، آرایشگر از لس آنجلس توصیه می‌کند:

یک براش بردارید و رژلب خود را پخش کنید، سعی کنید اکثر پیگمان رنگی  را در مرکز لب نگه دارید، سپس باقیمانده رژلب را به آرامی در گوشه‌های لب محو کنید.

نکته کاربردی
رژلب مایع یا جامد بارنگ magenta maven انتخاب‌های مناسبی برای این ترند محسوب می‌شوند. (مشابه رنگ همین باکس!)

برای داشتن ظاهر کامل‌تر  هولم پیشنهاد می‌کند یک کرم پایه‌ براق را در کنار یک سایه چشم مات و مقداری ریمل را به آرایش نهایی خود اضافه کنید.

ناخن‌های چری کولا (Cherry Cola)

ناخن به سبک Cherry Cola
ناخن به رنگ چری کولا

احتمالاً همه شما این رنگ لاک چری کولا را در کیف آرایشی خود داشته باشید. اگر دارید برای یک مهمانی آماده می‌شوید، میس پاپ توصیه می‌کند از دو تا سه لایه لاک قرمز بورگوندی تیره و در انتهای یک لایه برق ناخن برای درخشش بیشتر امتحان کنید.  او لاک ناخن در طیف رنگهای Rouge Noir و berry naughty را برای این سبک پیشنهاد می‌کند.

بخوانید:  5 ترفند استایل برای اینکه یک دختر شیک پوش باشی...

بااینکه این رنگ می‌تواند روی هر سایز ناخنی جلوه خود را داشته باشد، اما باید اعتراف کرد ناخن‌های بلندتر واقعاً می‌توانند حالت ومپایر تاثیرگذارتری ایجاد کنند،  میس پاپ می‌گوید:

اگر هنوز مطمئن نیستید این رنگ برای ناخن‌های بادامی بلند شما واقعا جواب می‌دهد یا نه،  می‌توانید ابتدا به صورت موقتی ناخن‌های مصنوعی به رنگ Cinna-Snap را امتحان کنید و بعد درصورت رضایت سراغ رنگ‌آمیزی ناخن خود بروید.

ثبت‌نام در خبرنامه هفتگی
ما تنها منتخب پست‌های هر هفته را برایتان می‌فرستیم.
و البته هرگز شما رو اسپم نمی‌کنیم!